Kalender

Wedstrijdinfo, Nationaal & Internationaal

 

NATIONAAL  
     
APRIL    
1 Markelo NK motocross
1 Zijtaart MON jeugdcross
1 Lochem UMX motocross
2 Markelo ONK motocross
2 Zijtaart MON motocross
2 Eibergen MON motocross
2 Genk BK motocross + zijspan
2 Mettet (B) BK enduro
2 Warken (L) BK trial
8 Heerde ONK motocross
8 Geldermalsen MON jeugdcross
8 Vries Nat. grasbaan
8 Rilland Jeugdenduro
8-9 Mons BK motocross
9 Harfsen DMoM motocross
9 Vries ONK grasbaan
9 Den Hout MON motocross
9 Geldermalsen MON motocross
9 Breda NKJ trial
9 Boekel NK classic cross
9 Chaumont (B) BK trial
15 Well MON jeugdcross
15 Vorden UMX motocross
15-17 Oldebroek GP zijspancross en EMX quads
16 Well MON motocross
16 Cuijk MON motocross
17 Balkbrug EK grasbaan halve finale
17 Cuijk MON motocross
17 Hoge Hexel Hexel on Wheels
17-18 Axel BK motocross
22 Balkbrug Nat. grasbaan
22-23 Valkenswaard GP motocross
22-23 Zelhem EK trial
23 Schaijk MON motocross
23 Emmen IMBA ladies & MON motocross
27 Beilen MON grasbaan
27 Marum ONK motocross
29-30 Bilstain (B) EK trial
29 Roden Nat. grasbaan
30 Veendam ONK motocross
30 Oss ONK zijspan en quad motocross
30 Eenrum ONK grasbaan
30 Horst MON motocross
30 Oirschot NK classic cross
30 Wuustwezel (B) BK motocross
30 Genk (B) IMBA ladies & MON motocross
     
MEI    
6 Halle Streek-motocross
6 Westeremden Nat. Grasbaan
6 Lottum MON jeugdcross
7 Rosmalen ONK motocross
7 Roden ONK grasbaan
7 Halle Streek-motocross
7 Lottum MON motocross
7 Geldermalsen NK classic cross
7 Perron-Binche (B) BK enduro
13 Emmen ONK motocross
13 Reusel MON jeugdcross
14 Emmen DMoM motocross
14 Reusel MON motocross
14 Valkenswaard MON 4-uurs-cross
14 Texel MON motocross
14 Marum NK classic cross
20 Joure Nat. grasbaan
20 Wanssum MON jeugdcross
20 Heerde UMX motocross
20-21 Hummelo EK classic cross
21 Veendam ONK motocross
21 Wanssum MON motocross
21 Yde de Punt MON grasbaan
21 Bertrix (B) BK trial
25 Rhenen ONK zijspan en quad motocross
25 Venlo-Blerick MON motocross
25 Waardenburg MON motocross
27 Veenoord ONK grasbaan
27 Cuijk MON jeugdcross
27 Harfsen UMX motocross
28 Oirschot ONK motocross
28 Cuijk MON motocross
28 Eersel MON motocross
28 Harfsen UMX motocross
28 Alphen NK classic cross
28 Rocrot (F) BK enduro
     
JUNI    
3 Blijham Int. Speedway
3 Stevensbeek MON jeugdcross
3-4 Den Dungen EK jeugdcross voorronde
4 Texel NKJ trial
4 Stevensbeek IMBA MX2 & MON motocross
5 Stadskanaal ONK grasbaan
5 Stevensbeek MON Galvin Cup
5 Noordeloos NK classic cross
10 Son ONK motocross
10 Loppersum Int. Grasbaan
10 St. Isidorushoeve UMX motocross
10-11 Comines (B) BK motocross
11 St. Isidorushoeve ONK motocross en quads
11 Koningshooikt (B) IMBA MX2
11 Lommel (B) MON motocross
11 Amersfoort MON motocross
11 De Wijk MON grasbaan
17 Opende Int. grasbaan
17 Varsseveld Streek-motocross
17 Holten UMX motocross
17-18 Genk (B) BK motocross
17-18 Bilstain (B) Supermoto
17-18 Lochem Classic cross
18 Varsseveld Open bekercross
18 Stadskanaal MON grasbaan
24 Geldermalsen MON jeugdcross
24 Stadskanaal Nat. Grasbaan
24 Winterswijk Streek-motocross
25 Valkenswaard ONK zijspan en quad motocross
25 Winterswijk ONK motocross
25 Geldermalsen MON motocross
25 Delfzijl NK classic cross
25 Montherme (F) BK trial
     
JULI    
1 Westerbork ONK motocross
1 Rhenen NK classic cross
1 Lierneux (B) BK enduro
2 Westerbork ONK motocross en quads
2 Zelhem ONK trial
8 Lelystad ONK motocross
9 Eersel ONK motocross
9 Bergharen MON motocross
9 Scheemda MON grasbaan
9 Rutten MON motocross
14-15-16 Lichtenvoorde DMoM motocross
16 Noordwolde ONK grasbaan
21-22 Axel BK motocross
22-23 Overloon IMBA Jeugdweekend
22-23 Anhee (B) BK endurance-cross
23 Hasselt (B) BK motocross + zijspan
30 Gooik (B) BK motocross
     
AUGUSTUS  
6 Kersbeek (B) IMBA zijspan
12-13 Franchimont (B) La Chinelle enduro
13 Lattrop ONK grasbaan
15 Balen (B) BK motocross
19 Ermelo NK classic cross
19 Delfzijl MON motocross
19-20 Wachtebeke (B) BK motocross
20 Eenrum WK grasbaan
25 Staphorst Int. Grasbaan
26 Twijzelerheide MON grasbaan
26-27 Halle ONK motocross
26-27 Orp-le-Grand (B) BK motocross
27 Borculo ONK motocross
27 Rutten NK classic cross
27 Feluy (B) BK trial
     
SEPTEMBER  
2 Lichtenvoorde Streek-motocross
2-3 Den Dungen EK classic cross
3 Oss IMBA zijspan & MON Galvin Cup
3 Steenwijk Offroad-rit
3 Hemelum MON grasbaan
3 Mont St. Guibert (B) BK endurance-cross
9 Uithuizen Int. Grasbaan
9-10 Assen GP motocross
10 Dinant-Yvoir (B) BK enduro
10 Wavre (B) BK trial
16 Noordwolde Nat. Grasbaan
16 Borculo UMX motocross
16-17 Markelo GP zijspancross en EMX quads
17 Annen Nat. grasbaan
17 Meijel IMBA open motocross
17 Kolhorn MON motocross
17 Peize MON grasbaan
17 Battice (B) Supermoto
17 Esneux (B) BK enduro
23 Groesbeek MON jeugdcross
23 Hummelo Streek-motocross
23 Bleiswijk NK classic cross
24 Geldermalsen ONK motocross
24 Roden WK grasbaan
24 Schijndel ONK en NKJ trial
24 Groesbeek MON motocross
24 Warnant (B) BK trial
30 Varsseveld Cross-Country 2-uurscross
30 Halle UMX motocross
30 Veenoord Int. Speedway
30 Siddeburen Nat. Grasbaan
     
OKTOBER  
1 Europoort ONK en NKJ trial
1 Berghem MON Galvin Cup
1 Nismes (B) BK endurance-cross
1 Tolbert MON grasbaan
1 Halle UMX motocross
7 Axel DMX motocross finale
7 Bergeijk ONK enduro
7 Havelte Offroad-rit
7-8 Eindhoven KTM-dag
7-8 Baisieux (B) Coupe de l'Avenir jeugdcross
7-8 Mettet (B) Superbiker
8 Havelte Offroad-rit
8 Sleen NKJ trial
8 Bergeijk Jeugdenduro
8 Borculo UMX motocross
8 Eersel NK classic cross
8 Verviers (B) BK trial
14 Heeswijk MON jeugdcross
14-15 Boekel ONK motocross finale
14-15 Zelhem ONK en NKJ trial (kampioenstrial)
15 Lichtenvoorde Offroad-rit
15 Arkel DMX motocross
15 Heeswijk MON motocross
21 Vorden ONK enduro
21 Tubbergen Offroad-rit quads
21 Lierop MON jeugdcross
22 Tubbergen Offroad-rit
22 Vertu (F) BK trial
22 Lierop MON motocross
22 Veghel MON offroadrit
22 Heeswijk MON motocross
28 Hellendoorn ONK enduro
29 Meijel MON Galvin Cup
29 Vlissingen Strandcross
29 Ruurlo Offroad-rit
29 Handel MON offroadrit
     
NOVEMBER  
3-5 Zuidbroek Dutch supercross
4 Zelhem ONK enduro
5 Markelo Offroad-rit
5 Handel MON maisplakcross
11 Harfsen ONK enduro
11 Mons (B) BK trial
12 Varsseveld Offroad-rit
18 Balkbrug Offroad-rit
25-26 Eindhoven ONK enduro kampioensrit
26 Hengelo (Gld) Offroad-rit
     
DECEMBER  
28 Staphorst Offroad-rit
   
     
     
     
     
INTERNATIONAAL  
     
MAART    
25 Marseille (FRA) WK indoortrial
25 Detroit (USA) AMA WK supercross
25-26 Päijänne (FIN) WK enduro
31 Nice (FRA) WK indoortrial
     
APRIL    
1 St. Louis (USA) AMA WK supercross
1-2 Naestved (DEN) EK jeugdcross voorronde & EK damescross
1-7 Abu Dhabi (VAE) Abu Dhabi Desert Challenge
2 Leon (MEX) MXGP motocross
2 Wohlen (ZWI) IMBA zijspan
7 Pau (FRA) X-trial des Nations
8 Seattle (USA) AMA WK supercross
14-22 Marokko Morocco Desert Challenge
15-16 Senkvice (SLO) EK jeugdcross voorronde
16 Pietramurata (ITA) MXGP motocross + EMX250 + WMX
16-21 Qatar Sealine Cross Country Rally
17 Oldebroek (NED) GP zijspancross
22-23 Puerto Lumbreras (SPA) WK enduro
22 Salt Lake City (USA) AMA WK supercross
23 Valkenswaard (NED) MXGP motocross + EMX125 + EMX250
23 Emmen (NED) IMBA Ladies
28 East Rutherford (USA) AMA WK supercross
29-30 Gouveia (POR) EK enduro
30 Genk (BEL) IMBA Ladies
     
MEI    
6 Las Vegas (USA) AMA WK supercross
6 Stribo (TSJ) EK classic cross
7 Kegums (LET) MXGP motocross + EMX125 + EMX250
7 Chernivtsi (OEK) GP zijspancross
7-12 Marokko Merzouga Rally
12-20 Oost-Europa Oost Europa Rally
13-14 Camprodon (SPA) WK trial
13-14 Denemarken 50 cc nations classic cross
14 Kramolin (TSJ) GP zijspancross
20 Hangtown (USA) AMA outdoor motocross
20-21 Mäntyharju (FIN) EK jeugdcross voorronde
20-21 Cieszyn (POL) EK damescross
20-21 Hummelo (NED) EK classic cross
21 Teutschenthal (DUI) MXGP motocross + EMX150 + EMX300
21 Hasle Rügsau (ZWI) IMBA Open
21-28 Griekenland Hellas Rally
26-28 Motegi (JAP) WK trial
27 Glen Helen (USA) AMA outdoor motocross
27-28 Spoleto (ITA) WK enduro
28 Ernée (FRA) MXGP motocross + EMX125 + EMX250 + WMX
     
JUNI    
3 ThunderValley (USA) AMA outdoor motocross
3 Dieskauf (DUI) EK classic cross
3-4 Den Dungen (NED) EK jeugdcross voorronde
3-10 Albanië Albanië Rally
4 Chaumont (FRA) GP zijspancross
4 Stevensbeek (NED) IMBA MX2
10-15 Sardinië Rally Sardinia
10-11 Culham (ENG) EK classic cross
11 Orlyonok (RUS) MXGP motocross + EMX250 + EMX300
11 Kegums (LET) GP zijspancross
11 Koningshooikt (BEL) IMBA MX2
15-18 Eisenerz (OOS) Erzbergrodeo
17 High Point (USA) AMA outdoor motocross
17 Lochem (NED) EK classic cross
17-18 Paradfurdo (HON) WK enduro
17-18 Sant Julia (AND) WK trial
17-18 Schwedt (DUI) EK jeugdcross voorronde & EK damescross
18 Möggers (OOS) GP zijspncross
18 Greena (DEN) IMBA Open en jeugd
22-23 Amigny (FRA) EK classic cross
24 Tennessee (USA) AMA outdoor motocross
24-25 Puchov (SLO) WK enduro
24-25 Lourdes (FRA) WK trial
25 Maggiora (ITA) MXGP motocross + EMX125 + EMX250 + EMX300
25 Milhac d'Auberoche (FRA) IMBA Open
25 Penkridge (ENG) IMBA zijspan en ladies
     
JULI    
1 RedBud (USA) AMA outdoor motocross
2 Agueda (POR) MXGP motocross + EMX125 + EMX150 + EMX250
2 Ifendic (FRA) GP zijspancross
8 Southwick (USA) AMA outdoor motocross
8-9 Paikuse (EST) EK enduro
8-9 Bradford (ENG) WK trial
8-9 Stelpe (LET) EK damescross
9 Lommel (BEL) GP zijspancross
9 Hof Westerwald (DUI) IMBA ladies
15 Allaire (FRA) IMBA MX2
16 Strassbessenbach (DUI) GP zijspancross
22 Spring Creek (USA) AMA outdoor motocross
22-23 Loket (TSJ) EK jeugdcross finale
22-23 Overloon (NED) IMBA Jeugd
22-23 Valle del Bravo (MEX) WK enduro
23 Loket (TSJ) MXGP motocross + EMX65 + EMX85 + WMX
23 Penkridge (ENG) IMBA MX2 en Open
29 Washougal (USA) AMA outdoor motocross
28-30 Kingman (USA) WK trial
30 Lange Motokeskus (EST) FIM Junior WK motocross
30 Moggers (OOS) GP zijspancross
     
AUGUSTUS  
5-6 Burg (DUI) EK enduro
6 Lommel (BEL) MXGP motocross + EMX125 + EMX150 + EMX300
6 Kersbeek (BEL) IMBA zijspan
12 Unadilla AMA outdoor motocross
13 Frauenfeld (ZWI) MXGP motocross + EMX125 + EMX250 + EMX300
13 Stelpe (LET) GP Zijspancross
13 Weilerswist (DUI) IMBA jeugd
19 Budds Creek (USA) AMA outdoor motocross
20 Uddevalla (ZWE) MXGP motocross + EMX125 + EMX150 + EMX300
20 Kivioli (EST) GP zijspancross
20 Ohlenberg (DUI) IMBA Open
20 Beggingen (ZWI) IMBA MX2
26 Ironman (USA) AMA outdoor motocross
27 Roggenburg (ZWI) GP zijspancross
27 Recoaro (ITA) IMBA MX2
27 Huldenberg (BEL) IMBA Open
27 Wingles (FRA) IMBA zijspan
27-2 Griekenland Serres Rally
28-2 Brive la Gaillarde (FRA) ISDE zesdaagse
     
SEPTEMBER  
2-3 Den Dungen (NED) EK classic cross
3 Charlotte (USA) MXGP motocross
3 Oss (NED) IMBA zijspan
9 Randers (DEN) Nations classic cross
9-10 Sokolov (TSJ) WK trial
10 Assen (NED) MXGP motocross + EMX150 + WMX + Vets
10 Rudersberg (DUI) GP zijspancross
16-17 Gelnica (SLO) EK enduro
16-17 Arco di Trento (ITA) WK trial
16-17 Farleigh Castle (ENG) Nations twinshock/evo classic cross
16-23 Bulgarije Balkan Offroad Rally
17 Villars sous Ecot (FRA) MXGP motocross + EMX250 + WMX
17 Markelo (NED) GP zijspancross
17 Meijel (NED) IMBA Open
23-24 Baiona (SPA) Trial des Nations
23-24 Hawkstone Park (ENG) WK enduro
24 Kleinhau (DUI) IMBA zijspan
24 Amriswil (ZWI) IMBA ladies
30 - 1 tba (FRA) WK enduro
     
OKTOBER  
1 Matterley Basin (ENG) MXoN
4-10 Marokko Rally du Maroc
21-22 Zschopau (DUI) WK enduro